Lexus привезе на шоу автотюнінгу SEMA 9 моделей. З представлених машин вісім будуть варіаціями на тему Lexus IS. Крім  іменитих ательє, до створення унікальних машин доклали руки і любителі: їх дизайн-проекти були відібрані на конкурсі, що пройшов раніше  цього року, та втілені в реальність професіоналами тюнінга.
За  дизайном Роберта Еванса компанія VIP Auto Salon побудувала IS з  аеродинамічним обвісом, углепластікової обробкою салону і  трикомпонентними литими дисками. IS  250 F Sport роботи Пола Толсона і Габріеля Ескобедо відрізняється  яскравим металликом кольору "помаранчева ртуть", пневмопідвіскою,  спортивною вихлопною системою, розширеними колісними арками і дисками  Wheel Works Emotion CR Kiwami з гальмами Rotara.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Honda розсекретила технічні характеристики нового покоління мінівена Odyssey
Ще  один яскравий і "заряджений" IS 350 F Sport побудувало ательє Vossen:  цей пронизливо -жовтий спортседан отримав 20 - дюймові диски,  спортивний вихлоп і комплект обваження від дизайнера Томмі Кайра. На  основі такої моделі компанія Seibon Carbon побудувала надлегкий  автомобіль, у якого капот, кришка багажника, крила і  задній спойлер виконані з карбону.
Найсерйозніший  представник IS- лінійки - матово-чорний IS 340 від Філіпа Чейза, що  отримав завдяки турбонагнетателю від Garrett більш ніж 700 кінських сил  потужності. Йому  поступається навіть суперкар Lexus LFA, що завершує японську  експозицію: ще б пак, адже його V10 розвиває "всього" 560 коней.
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   









            
            
            
            
                        












Коментарі