Ексклюзиви
Неділя, 21 січня 2018 09:05
Анна Чирук
Анна Чирук
Анна Чирук

Чесний суд

Максим, Тарас і Оксана вчилися в одній школі. Правознавство в 11-му класі в них викладала Оксанина мати. Дівчина подобалася обом. Але Максима Наталя Миколаївна бачити зятем не хотіла.

– Одні трійки. Яке в нього майбутнє? – повторювала на останніх батьківських зборах.

Тарас і Оксана побралися на другому курсі історичного факультету. Жили з тещею. Зять-відмінник закінчив університет із червоним дипломом. Залишився на кафедрі викладати. Тещі не догодив, коли пішов в АТО:

– І без тебе патріотів вистачає. Тобі б в архівах штани протирати, а не з гранатометом бігати.

Максим став суддею в районному суді. Наталя Миколаївна про це дізналася 2015 року, коли з братом ділили батьківський спадок – 20 соток землі й двоповерхову дачу.

– Мені тепер нічого не світить, – бідкалася. – Максим – злопам'ятний, усе братові віддасть. Знаєте, який у нас чесний суд?

Наталя Миколаївна звела Максима з донькою.

– З Тарасом у неї не клеїться. Повернувся з війни контужений. По ночах зривається, спати не дає.

За півроку Оксана виходить із загсу з новим прізвищем і чоловіком. Вчителька дарує дітям дачу, яку зять допоміг відсудити у брата. А вже через рік у родині – скандал.

– Максим удома не ночує. Крутить шури-мури з адвокатом. Пригрозили йому розлученням, а він лякає, що хату в нас відбере. Половина майна офіційно на ньому. А судитися із суддею – як кидати гроші в багаття.

У грудні 2017-го Оксана вдруге розлучилася.

– Через зради у дочки почалися нервові зриви. Чорт з нею – з тією хатою. Хай зятьок забирає. Тільки на небі всіх нас чекає чесний суд, – каже Наталя Миколаївна подрузі на подвір'ї церкви після недільної служби.

Вранці дві пожежні й "швидка" перегородили вулицю. Хтось підпалив учительську дачу. Суддя не постраждав, бо ночував у коханки

Зараз ви читаєте новину «Чесний суд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода