неділя, 30 серпня 2015 21:50

"Зоря" перервала переможний марш "Динамо", "Дніпро" двічі забив "Карпатам"

Ребров і "Динамо" вперше втратили очки. Фото: fcdynamo.kiev.ua

У неділю, 30 серпня, відбулися три матчі 6-го туру УПЛ.

У Запоріжжі на "Славутич Арені" "Динамо" вперше втратило очки в нинішньому чемпіонаті, зігравши внічию 0:0 з луганською "Зорею". Більшу частину матчу перевагою володіли кияни. Небезпечно бив Ярмоленко на 23-й і 45-й хвилинах. Але й у луганчан Будковський міг відкривати рахунок на 42-й хвилині. У другому таймі у киян міг забивати Мораес, але не використав чистий вихід один на один після класної передачі Гармаша.

"Дніпро" в паралельному матчі на своєму полі обіграв львівські "Карпати". Поєдинок в Дніпропетровську і завершився з рахунком 2:0 на користь команди Мирона Маркевича.

Дублем в кінцівці зустрічі відзначився форвард дніпрян Євген Селезньов. На 81-й хвилині він отримав пас у дотик від Матеуса, вийшов один на один і відправив м'яч повз воротаря львів'ян. Через кілька хвилин Селезньов опинився першим на добиванні після того, як Роман Мисак відбив удар від Матеуса прямо перед собою.

Після цього матчу в активі "Дніпра" стало 11 очок, у "Карпат" залишилося дев'ять.

Також нульовою нічиєю завершився матч "Олександрії" з одеським "Чорноморцем".

"Олександрія" - "Чорноморець" - 0:0 (0:0)

"Зоря" - "Динамо" - 0:0

"Дніпро" - "Карпати" - 2:0 (0:0)

Гол: Селезньов (81), Селезньов (88)
Жовті картки: Едмар (30), Лео Матос (72) - Голодюк (14), Карноза (46), Ксьонз (63)

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" перервала переможний марш "Динамо", "Дніпро" двічі забив "Карпатам"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua