субота, 15 жовтня 2016 17:49

Жіноча збірна України виграла срібло чемпіонату світу

Жіноча збірна України поступилася команді Чехії у фіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 - 11:21.

У першій атаці матчу Спітковська успішно зіграла на підбиранні й відкрила рахунок. Стартові хвилини суперники обмінювалися результативними атаками. До кінця третьої хвилини гри наші суперниці мали одне очко переваги – 3:4.

Влучання Зарицької та двоочковий Горобець вивели Україну вперед на четвертій хвилині гри. До середини ігрового часу українки були попереду – 8:7. У суперниць пройшли двоочковий зі штрафним, українки відстали на два очка.

Після шести хвилин гри Чехія збільшила перевагу до 5 очок. За три хвилини до кінця перевага суперниць стала суттєвою – 9:18. Відіграти таке відставання нашим дівчатам забракло сил. Чехія перемогла – 21:11.

На стадії плей-оф наші дівчата впевнено перемогли у чвертьфіналі Францію – 21:10, а потім здолали в півфіналі Іспанію – 19:15.

Чехія в чвертьфіналі перемогла Нідерланди – 16:11, а в півфіналі здолала США – 21:18.

Нагадаємо, на чемпіонаті світу в Китаї збірна України виступала в такому складі: Дар'я Завидна (Луцьк), Віта Горобець (Київ), Анна Зарицька (Бердянськ), Євгенія Спітковська (Чугуїв).

Тренери збірної України Юрій Процюк та Володимир Холопов.

Чемпіонат світу з баскетболу 3х3

Жінки. Фінал

Чехія – Україна - 21:11

Додамо, що українець Дмитро Кривенко переміг у конкурсі данків на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3.

У півфіналі він став найкращим. У двох спробах результат українця був найкращим: 30 і 27 балів. Другим у фінал вийшов американець Альфонсо Маккінні.

У вирішальному двобої Кривенко впевнено переміг.

Зараз ви читаєте новину «Жіноча збірна України виграла срібло чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua