субота, 15 жовтня 2016 14:30

Жіноча збірна України з баскетболу вийшла у фінал чемпіонату світу

Жіноча збірна України перемогла команду Іспанії у півфіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 - 19:15.

На початку поєдинку після п'яти безрезультатних атак іспанки зуміли відкрити рахунок. На це одразу двоочковим відповіла Зарицька. Ще за півхвилини українки додали два бали. За чотири хвилини гри іспанки наздогнали наших дівчат – 5:5.

У середині ігрового часу іспанки намагалися не відпускати українок вперед. Але два влучних дальніх кидки Зарицької все ж дали нам перевагу – 12:9. За три хвилини до кінця ми вже мали шість очок переваги.

За хвилину іспанки зуміли відіграти два очка. І ще два пройшли зі штрафних. Дві швидкі комбінації українок дозволили збільшити перевагу до чотирьох очок. Та суперниці відповіли двоочковим. Та неймовірне влучання Зарицької на останніх секундах остаточно заспокоїло суперниць.

У фіналі збірна України зіграє проти Чехії, яка в півфіналі перемогла США – 21:18. Початок фінального матчу о 15:30.

Півфінал

Україна - Іспанія - 19:15

фінал

Україна - Чехія

Початок о 15.30

У чвертьфіналі українки обіграли Францію (21:10).

Зараз ви читаєте новину «Жіноча збірна України з баскетболу вийшла у фінал чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua