неділя, 02 жовтня 2016 12:25

Зінченко дебютував за ПСВ
4

Півзахисник Олександр Зінченко дебютував у складі ПСВ у матчі 8-го туру Ередівізія проти "Херенвена" (1:1).

Українець вийшов на поле у другому таймі, замінивши Андреса Гуадрадо на 56-й хвилині.

За час, який відвів хавбеку наставник "селян" Філліп Коку, Олександр не погано проявив себе. Футболіст постійно підключаючись до атак команди. Серед іншого, на його рахунку попередній пас у гольовій атаці гостей. Саме після передачі Зінченка Гастон Перейра зробив простріл уздовж воріт, який замкнув захисник "Херенвена" Джеремі Сент-Жюст.

Крім цього українець кілька разів самовпевнено намагався прорватися до штрафного майданчика, намагаючись обіграти одного-двох суперників.

Міг стати Зінченко і автором гольового пасу. На 88-й хвилині ПСВ отримав право пробити стандарт у штрафному майданчику господарів. Але партнер українця не зміг забити після умовного торкання м'яча Олександром, потрапивши у свого ж футболіста біля воріт.

Нагадаємо, що Зінченко перейшов у ПСВ ще в серпні, але вперше потрапив у заявку лише у матчі Ліги чемпіонів проти "Ростова" (2:2), який відбувся у середу. Причиною затягнутого дебюту були невеликі проблеми зі здоров'ям, які виявилися у півзахисника після повернення з табору збірної України.

Херенвен - ПСВ 1:1

Голи: Зенелі, 72 - Сент-Юсте, 75 (аг).

ПСВ: Зут - Бренет, Віллемс, Швааб, Морено - Преппер, Гуардадо (Зінченко, 55), де Йонг - Бергвейн (Нарсінг, 68), Перейро, Люк де Йонг.

Зараз ви читаєте новину «Зінченко дебютував за ПСВ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua