понеділок, 03 жовтня 2016 10:15

Зевіна виграла етап Кубка світу з плавання

Українська плавчиня Дарина Зевіна у Пекіні на етапі Кубка світу двічі посідала призове місце. Спочатку вона з величезним відривом виграла заплив на 200 м на спині в рамках 4-го етапу Кубка світу з плавання.

Дарина розподілила сили, випередивши неодноразову олімпійську чемпіонку Катінку Хошсу на 3,07 с. Українка втретє за сезон виграла 200-метрівку на спині. В Берліні на цій дистанції Хошсу першою торкнулася бортика.

Потім Зевіна посіла друге місце на 100-метрівці. Випередити киянку змогла чинна олімпійська чемпіонка у цій дисципліні Хошсу.

За рахунок продуктивного виступу в Пекіні Дарина Зевіна збереже місце у топ-5 рейтингу Кубка світу. Лідирує з величезним відривом Хошсу, яка збирає на кожному етапі по кілька золотих медалей.