неділя, 28 серпня 2016 14:39

Зевіна і Говоров взяли по 3 медалі на етапі Кубка світу у Франції

Дарина Зевіна зібрала комплект медалей на етапі Кубка світу

У французькому Шартрі відбувся етап Кубка світу з плавання, в якому брали участь лідери збірної України - Дарина Зевіна і Андрій Говоров. У перший день, 26 серпня, Зевіній вдалося завоювати дві медалі і встановити новий рекорд змагань.

Українка перемогла у запливі на 200 метрів, встановивши рекорд Кубка світу - 1:59.35. При цьому 21-річна плавчиня обійшла на 2,45 секунди чотириразову чемпіонку Олімпіади в Ріо Катінку Хоссу з Угорщини.

Також на дистанції 50 метрів на спині киянка з результатом 26,43 програла тільки австралійці Емілі Сібом (26,15).

У другий день змагань Зевіна посіла третє місце (55,93) в запливі на 100 метрів, а перемогу святкувала вже Хоссу.

Андрій Горовов з результатом 47,60 посів третє місце у запливі на 100 метрів вільним стилем, а на 50-метрівці батерфляєм українець з результатом 22,41 секунди поступився тільки південноафриканцеві Чеду Ле Кло (22,17) і взяв ще одну медаль. Крім того, на 50-метрівці вільним стилем Говорова випередив лише росіянин Володимир Морозов.

Нагадаємо, на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро українські плавці залишилися без медалей.

Зараз ви читаєте новину «Зевіна і Говоров взяли по 3 медалі на етапі Кубка світу у Франції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua