пʼятниця, 01 вересня 2017 20:11

Збірна Україна не втримала перемогу над Туреччиною на її полі
9

Збірна України не втримала перемоги над Туреччиною на її полі

6 жовтня 2016 року доля знову звела збірну України з командою Туреччини. На цей раз — у Коньї, на полі стадіону "Конья Бююкшехір" в рамках другого туру кваліфікації Кубка світу-2018. Наша команда, ведучи по ходу зустрічі, втратила перевагу в два м'ячі і зіграла внічию, 2:2.

Україна вийшла вперед завдяки влучному удару з пенальті Андрія Ярмоленка на 24-й хвилині. За три хвилини наша команда подвоїла свою перевагу — Степаненко через все поле зробив довгий пас на Ярмоленка, а той скинув на Кравця. Артем не залишив голкіперу Волкану Бабаджану жодних шансів. Збірна Туреччини, маючи мінімум моментів у першому таймі, витиснула максимум, забивши гол у роздягальню: Туфан виграв другий поверх після подачі з кутового.

В другому таймі Туреччина зуміла додати, гра була дуже напруженою. Шанси забивати мали обидві команди. В України не пощастило Кравцю, а туркам забити у ворота П'ятова після удару Тосуна завадила стійка.

Все вирішилося на 81-й хвилині після призначеного арбітром пенальті, який реалізував Чалханоглу.

Туреччина - Україна - 2:2

Голи: Туфан (45), Чалханоглу (81, пен) - Ярмоленко (24, пен), Кравець (27)

Туреччина: Бабаджан, Балта (Айхан, 46), Еркін, Озбайракли, Топрак, Топал, Мор, Туфан (Шен, 77), Чалханоглу, Тосун, Унал (Джігерджі, 46).

Україна: П'ятов, Ордець, Соболь, Бутко, Кучер, Коваленко, Степаненко, Зінченко (Сидорчук, 46), Коноплянка (Петряк, 82), Ярмоленко, Кравець (Зозуля, 73).

Попередження: Еркін (24), Чалханоглу (47), Ордець (54), Степаненко (79), Соболь (82), Зозуля (87), Мор (87).

Черговий матч кваліфікації КС-2018 збірна України зіграє проти Туреччини 2 вересня в Харкові, на стадіоні "Металіст". Початок о 21:45.

Після шести турів відбору наша команда за додатковими показниками поступається саме Туреччині, перебуваючи на 4-му місці. У команд по 11 очок. Лідирує збірна Хорватії, на другому місці Ісландія - по 13 очок. З Ісландією Україна зіграє на виїзді 5 вересня. Початок гри також о 21:45. Текстові онлайни обох матчів проведе наш сайт, телетрансляцію — ТРК "Україна".

Зараз ви читаєте новину «Збірна Україна не втримала перемогу над Туреччиною на її полі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua