субота, 25 червня 2016 21:02

Збірна Уельсу вийшла у чвертьфінал Євро-2016

Збірна Уельсу обіграла команду Північної Ірландії у матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу.

Зустріч відбулася у суботу, 25 червня, на стадіоні "Парк де Пренс" у Парижі і завершилася перемогою валлійців з рахунком 1:0.

Єдиний м'яч у матчі був забитий на 75-й хвилині, коли захисник північноірландців Гарет Маколі зрізав м'яч у свої ворота після прострілу Гарета Бейла.

Таким чином, валлійці вийшли в 1/4 фіналу турніру, де зустрінуться в переможцем пари Угорщина - Бельгія.

Раніше у плей-оф континентальної першості вийшли поляки, які у серії післяматчевих пенальті обіграли швейцарців.

25 червня відбудеться ще один матч 1/8 фіналу Євро-2016. О 22:00 за київським часом зіграють команди Португалії та Хорватії, повідомляє "Лента".

Євро-2016

1/8 фіналу

Уельс - Північна Ірландія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 75, автогол Маколі.

Уельс - Хеннессі, Вільямс, Девіс, Тейлор, Честер, Бейл, Аллен, Ледлі (Вільямс, 63), Ремзі, Гантер, Воукс (Робсон-Кану, 55).

Північна Ірландія - Макговерн, Маколі (Мадженніс, 84), Еванс, Хьюз, Кеткарт, Норвуд (Макгінн, 79), Девіс, Даллас, Еванс, Ворд (Вошингтон, 69), Лаферті.

Попередження: Даллас (44), Тейлор (58), Девіс (67), Ремзі (90).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Уельсу вийшла у чвертьфінал Євро-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua