субота, 25 червня 2016 18:32

Євро-2016. Уельс - Північна Ірландія - 1:0
19

Привіт всім! Євро-2016 набирає оберти. Уельс та Північна Ірландія визначать другого чвертьфіналіста турніру. Дві британські збірні зіграють о 19:00 на "Парк де Пренс" у Парижі. Головний арбітр матчу — англієць Мартін Аткінсон.

Нагадаємо, збірна Уельсу виграла групу В з Англією, Словаччиною та Росією. Північна Ірландія стала зайняла третє місце у квартеті С з Німеччиною, Польщею та Україною. Наша збірна з нулем очок фінішувала четвертою у групі.

Відзначимо, що обидві збірні підходять до матчу без травмованих і дискваліфікованих гравців. Для Уельсу та Північної Ірландії це дебютна участь у чемпіонаті Європи. Переможець цієї зустрічі у чвертьфіналі зустрінеться із сильнішим у парі Угорщина — Бельгія.

Якщо основний час завершиться внічию, команди зіграють два овертайми по 15 хвилин. Якщо і вони не визначать переможця, то доведеться бити серію пенальті.

Чемпоінат Європи

1/8 фіналу

Уельс — Північна Ірландія

Уельс: Хеннессі - Честер, Е.Вільямс, Девіс - Гантер, Аллен, Ледлі, Ремсі, Тейлор - Воукс, Бейл

Запасні: Ворд, О.Вільямс, Кінг, Робсон-Кану, Джордж Вільямс, Річардс, Едвардс, Коттерілл, Коллінс, Джонатан Вільямс, Вон, Черч

Північна Ірландія: Макговерн - Хьюз, Маколі, Каткарт, Дж.Еванс - Ворд, Девіс, К.Еванс, Норвуд, Даллас - Лафферті

Запасні: Керролл, Маннус, Маклафлін, Фергюсон, Берд, Макгінн, Грігг, Вашингтон, Маккалок, Макнейра, Магенніс, Ходсон

ПЕРШИЙ ТАЙМ

18 Арон Ремзі забив з офсайду. Гол не зарахований.

44 Стюарт Даллас влетів прямою ногою у Бейла і отримав попередження від Аткінсона.

45 Арбітр дає свисток на перерву. У першому таймі команди голів не забили. Перші 45 хвилин пройшли у боротьбі і практично без гострих моментів.

ПЕРЕРВА

ДРУГИЙ ТАЙМ

55 Робсон-Кану виходить на поле замість Сема Вокса в Уельсу.

58 Гравець збірної Уельсу Ніл Тейлор отримав попередження від Аткінсона

62 Ще одна заміна у збірної Уельсу. Джа Ледлі поступається місцем на полі Джонатану Вільямсу

67 Стівен Девіс порушив правила проти Бейла. Це жовта картка для капітана збірної Північної Ірландії.

69 Заміна у збірної Північної Ірландії. Джимі Ворд йде з поля. Гру продовжить Вашингтон

75 ГОООООООООООЛ! Точніше автогол Маколі, який замкнув простріл Бейла у свої ворота.

78 Макнейр виходить замість Норвуда.

83 Остання заміна у збірної Північної Ірландії. Мадженніс міняє Маколі, який відзначився автоголом.

90 Ще чотири хвилини грати командам.

90+3 Ремзі отримав попередження

90+4 Фінальний свисток. Уельс виходить у чвертьфінал Євро-2016. Північна Ірландія повертається додому.

Дякуємо за увагу! Далі у нас ще один матч 1/8 фіналу - Хорватія зіграє з Португалією.

Зараз ви читаєте новину «Євро-2016. Уельс - Північна Ірландія - 1:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua