вівторок, 03 березня 2015 11:48

Український шпажист виграв бронзу на чемпіонаті Європи
4

У словенському Маріборі на чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів та юніорів в скарбничці української збірної з'явилася перша медаль. У турнірі шпажистів-юніорів 19-річний Володимир Станкевич, син старшого тренера збірної України зі шпаги, блискуче пройшов всі раунди на виліт, і тільки у півфіналі поступився угорцеві Шомбору Баньяї 13:15.

Другий номер української юніорської збірної зі шпаги Ян Сич поступився за вихід у вісімку іспанцеві Юлену Перейрі 7:15 і посів підсумкове 11 місце.

Ще два українських шпажисти не пройшли далі другого кола "олімпійки". Денис Потапенко поступився у другому бою раунду на виліт і посів підсумкове 51-те місце, а Олексій Махонін програв у першому ж поєдинку і в підсумку став 73-м.

Чемпіоном Європи став ізраїльтянин Юваль Шалом Фрайле, який у фіналі переміг угорця-кривдника Станкевича з рахунком 15:12.