середа, 02 квітня 2014 12:50

Українка завоювала "срібло" на ЧЄ зі спортивної боротьби

1 квітня в фінському Вантаа стартував чемпіонату Європи зі спортивної боротьби. Перший комплект нагород був розіграний серед жінки у ваговій категорії до 48 кг.

Українка Наталія Пульковска стала срібним призером, поступившись у головному фіналі представниці Азербайджану Марії Стадник (0:11).

На шляху до фіналу українка перемогла в 1/8 фіналу молдаванку Емілію Будану, в ¼ фіналу - польку Анну Лукасяк. У півфіналі нашою спортсменкою була переможена шведка Фредеріка Петерссон.

Бронзу розділили росіянка Надія Федорова, перемігши в малому фіналі румунку Мадаліни Лінгурару (3:0) і шведка Фредеріка Петерссон, яка виграла у польки Анни Лукасяк (6:4).