середа, 24 вересня 2014 10:30

Українка сенсаційно завоювала медаль на ЧС з велоспорту

Соловей стала в Іспанії "срібною". Фото: glashataj.info

23 вересня, в іспанському Понферраді на чемпіонаті світу з велоспорту на шосе жінки розіграли медалі в індивідуальній гонці з роздільним стартом на дистанції 29,5 км.

Українка Ганна Соловей сенсаційно стала срібним призером, поступившись переможниці з Німеччини Лізі Бреннауер. При цьому наша спортсменка випередила на 2,57секунди американку Евелін Стівенс.

Відзначимо, що Соловей лідирувала на першій половині дистанції, проте в останньому секторі Бреннауер не тільки відіграла трисекундного відставання, а й відірвалася на 18,68 секунди.

Друга українка Тетяна Рябченко зайняла 20-е місце (+2.42,53) серед 47-ми учасниць.

В індивідуальній "розділці" в юніорів переміг німець Леннард каменів, випередивши американця Адриена Косту на 45 секунд. Бронзовим призером став австралієць Майкл Сторер.

Українці Марк Падун та Віталій Новаковський зайняли 16-е і 22-е місця відповідно, програвши переможцю більше двох хвилин.

Велошосе. Чемпіонат світу. Понферрада (Іспанія), 23 вересня

Жінки. Індивідуальна гонка з роздільним стартом. 29,5 км.

1. Ліза Бреннауер (Німеччина) - 38.48,2
2. Ганна Соловей (Україна) - відставання 18,68
3. Евелін Стівенс (США) - + 21,25
...
20. Тетяна Рябченко (Україна) - + 2.42,53

Зараз ви читаєте новину «Українка сенсаційно завоювала медаль на ЧС з велоспорту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua