неділя, 20 січня 2013 12:03

Sixt Ukraine завершив Дакар з кращим результатом за всю історію виступів

Sixt Ukraine зайняв у загальному заліку 26-те місце. Фото: dakar.net.ua

У ніч на 20 січня в Сантьяго (Чилі) завершився ралі-рейд - "Дакар" -2013.

У класі позашляховиків заключний, 14-й етап виграв іспанець Хоан Нані Рома (Mini). Українець Вадим Нестерчук фінішував 25-м (+19,37).

У загальному заліку "Дакара" переміг француз Стефан Петрансель (Mini), випередивши південноафриканця Жініля Де Вілльє (Toyota) на 42 хвилини 22 секунди. Третю позицію зберіг росіянин Леонід Новицький (Mini).

Команда SIXT UKRAINE у складі пілота Вадима Нестерчука і штурмана Володимира Дем'яненка замкнула ТОП-10 в категорії Т1.1 (+ 11:30.42) і зайняла 26-те місце в абсолюті з відставанням від переможця в 12 годин 13 хвилин. Це кращий результат за шестирічну історію України на "Дакарі".

У класі вантажівок три перші місця в загальному заліку посіли команди російських "КАМАЗів". Екіпаж Едуарда Миколаєва на заключному етапі був сьомим, але виграв ралі-рейд в загальному заліку. Команда Айрат Мардєєва зайняла друге місце, випередивши Андрія Каргінова на 47 секунд. Це вже 11-я перемога команд "КАМАЗа" на "Дакарі".

У мотоциклістів переміг француз Сіріль Депре (КТМ), другим став португалець Рубен Фаріа (КТМ), програвши переможцю 10 хвилин 43 секунди, третім - чилієць Франсиско Лопес Контардо (КТМ) з відставати в 18 хвилин 48 секунд.

Серед квадроціклістов переможцем ралі-рейду став аргентинець Маркос Патронеллі (Yamaha), випередивши чилійця Ігнасіо Касале (Yamaha) на 1:50.35 і поляка Рафала Соника (Yamaha) - на 3:16.49.