пʼятниця, 18 січня 2013 10:26

Дакар-2013. Sixt Ukraine завершив 12-й етап на 23-му місці

Sixt Ukraine в загальному заліку піднялася на 27-ме місце. Фото: dakar.net.ua

12-й етап знаменитого ралі-рейду Дакар-2013 ознаменувався тим, що гонщики покинули Аргентину і перетнули кордон з Чилі, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

За підсумками 319-кілометрової спецділянки український екіпаж Sixt Ukraine зайняв 23-тє місце, показавши свій кращий результат у гонці. У загальному заліку наша команда піднялася на 27-ме місце.

Переможцем етапу став іспанець Нані Рома з команди Mini. Другим став аргентинець Роббі Гордон на Hummer з відставанням у чотири хвилини. Третім фінішував Жінель де Вільєрс, Toyota.

У загальному заліку лідирує француз Стефан Петерансель на Mini. Трохи більше 50 хвилин йому програє південноафриканець Жінель де Вільєрс на Toyota. На третє місце піднявся Нані Рома.

Генеральна класифікація в класі позашляховиків:

1. Стефaн Петерансeль, Mini (Франція) - 32:50:02

2. Жінель де Вільєрс, Toyota (ПАР) - + 00:50:21

3. Леонід Новицький, Mini (Росія) - +01:31:06

... 27. Вадим Нестерчук, Mitsubishi (Україна) - + 11:24:36

Зараз ви читаєте новину «Дакар-2013. Sixt Ukraine завершив 12-й етап на 23-му місці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua