середа, 16 січня 2013 17:59

Дакар-2013. Український екіпаж двічі злітав з дороги у кювет

Екіпаж Вадима Нестерчука на десятому етапі фінішував з 28 результатом ФОТО: news.liga.net

Десятий етап знаменитого ралі-рейду Дакар-2013 пройшов досить впевнено для української команди Sixt Ukraine і дозволив нашій команді зберегти місце у топ-30 загального заліку, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Екіпаж Вадима Нестерчука демонстрував гарну швидкість з перших хвилин спецділянки і фінішував на етапі з 28 результатом. Результат міг бути і кращим, але, за словами гонщика, у машини були проблеми з коробкою передач, а крім того, екіпаж двічі злітав з дороги в кювет.

Переможцем етапу став аргентинець Орландо Терранова з команди BMW. Другим з відставанням у дві хвилини на фініш приїхав Нані Рома з команди Mini. Третім став його партнер по команді Стефан Петерансель.

У загальному заліку лідирує француз Петерансель. 52 хвилини йому програє південноафриканець Жінель де Вільєрс на Toyota. На третьому місці йде російський екіпаж пілота Леоніда Новицького, який виступає на Mini.