неділя, 21 серпня 2016 19:11

"Шахтар" забив "Дніпру" 4 м'ячі
11

У поєдинку 5-го туру української Прем'єр-ліги "Шахтар" обіграв "Дніпро". Матч пройшов у неділю у Львові і завершився з рахунком 4:0.

Команда Паулу Фонсека забила по два голи в кожному з таймів. У першій 45-хвилинці відзначилися Іван Ордець і Дентіньо, у другій - Марлос і Факундо Феррейра.

Додамо, що "Шахтар" переміг "Дніпро" у чемпіонаті вперше з вересня 2012 року.

Після цього матчу в активі "гірників" стало 15 очок (п'ять перемог у п'яти турах). У "Дніпра" залишилося п'ять очок.

Нагадаємо, що у найближчий четвер "Шахтар" проведе матч-відповідь раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи проти турецького "Істанбул Башакшехир".

"Шахтар" - "Дніпро" - 4:0 (2:0).

Голи: Ордець (13), Дентіньо (14), Марлос (71), Феррейра (89)

Шахтар – П'ятов, Срна, Ісмаїлі, Ордець, Ракицький, Дентіньо (Феррейра, 75), Малишев, Марлос, Фред, Коваленко (Веллінгтон Нем, 66), Едуардо (Степаненко, 80).

Дніпро - Шеліхов, Сваток, Чеберячко, Польовий, Когут (Кочергін, 46), Вакулко, Політило, Лучкевич, Баланюк (Довбик, 46), Близниченко (Назаренко, 76), Кравченко.

Попередження: Степаненко (86).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" забив "Дніпру" 4 м'ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua