четвер, 23 червня 2016 17:03

Роналду встановив унікальний рекорд чемпіонатів Європи
4

Євро-2004: Роналду забив два м'ячі (на фото - гол у півфіналі Голландії), Португалія програла у фіналі грекам
Євро-2008: Роналду забив один гол (Чехії), Португалія програла в чвертьфіналі Німеччині.
Євро-2012: Роналду забив три голи (на фото - гол Голландії в групі), Португалія програла в півфіналі Іспанії.
Євро-2016: Роналду поки що забив два (обидва - угорцям), Португалія поки що в першому раунді плей-офф.

Лідер збірної Португалії Кріштіану Роналду став автором унікального рекорду чемпіонатів Європи, повідомляє sports.ru.

Зробивши дубль у матчі останнього туру відбірного раунду проти угорців, Кріштіану став першим, кому вдалося відзначитися забитими голами відразу на 4-х Євро.

Правда, його команді так не щастило, як зірковому Кріштіану. У 2004-му гравець забив 1 гол (у півфіналі Голландії), але його команда програла в фіналі грекам, 0:1. У 2008-му збірна Португалії вибула з боротьби, поступившись у чвертьфіналі німцям, 2:3. Роналду також забив на турнірі 1 гол (Чехії). На українсько-польському Євро-2012 на свій рахунок португалець записав 3 голи - 2 в ворота збірної Нідерландів, 1 - чехам. Сама португальська команда в півфіналі поступилася майбутнім чемпіонам, іспанцям (2:4 в серії пенальті).

На нинішньому Євро Кріштіану Роналду і його партнерам поки що відверто щастить. Не здобувши жодної перемоги в груповому раунді, португальці, проте, зуміли вийти в плей-офф через рейтинг найкращих команд, що фінішували третіми. В 1/8 фіналу на португальців чекає побачення зі збірною Хорватії.

Зараз ви читаєте новину «Роналду встановив унікальний рекорд чемпіонатів Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua