субота, 29 жовтня 2016 21:26

Романчук виграв п'яте "золото" на етапах Кубка світу

Українець Михайло Романчук став переможцем етапу Кубка світу з плавання, який проходить у Гонконзі і є заключним у сезоні. Романчук в черговий раз виграв "золото" на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Уродженець Рівного показав час 3:40.18, випередивши на 0,27 секунди угорця Петера Бернека. До трійки увійшов британець Джеймс Гай. Це "золото" стало вже п'ятим для плавця на останніх етапах світової першості.

Раніше українець в Токіо переміг на дистанціях 400 метрів і 1500 метрів вільним стилем, а 22 жовтня у місті Доха також взяв дві нагороди найвищої проби (400 і 1500 метрів вільним стилем).

Дві медалі також на рахунку Дарини Зевіної. Українка стала третьою на 50 м на спині, поступившись тільки Катинці Хоссу з Угорщини і австралійці Емілі Сібом. Ще одну "бронзу" Зевіна взяла на дистанції 200 м на спині, де поступилася все тим же Хоссу і Сібом.

Нагадаємо, у жовтні Зевіна виграла "золото" і "срібло" на етапі Кубка світу в Досі.

Зараз ви читаєте новину «Романчук виграв п'яте "золото" на етапах Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua