субота, 22 жовтня 2016 19:15

Український плавець виграв дві золоті медалі етапу Кубка світу

Михайло Романчук став дворазовим переможцем сьомого етапу Кубка світу з плавання в Сінгапурі.

До "золота" на 400-метрівці вільним стилем українець у другий день змагань додав медаль найвищого гатунку на 1500-метрівці вільним стилем.

Романчук в суботу подолав дистанцію за 14 хвилин 15,49 секунди, впевнено випередивши своїх найближчих переслідувачів Гергелі Гюрта з Угорщини (14.40,56) і японця Масато Сакаї (14.52,20).

Бронзовим призером на 100-метрівці на спині сьогодні стала Дарина Зевіна, яка днем раніше завоювала "срібло" і "бронзу" на 200-метрівці та 50-метровкt на спині відповідно.

Черговий, восьмий етап Кубка світу з плавання пройде 25-26 жовтня в Токіо (Японія).

Зараз ви читаєте новину «Український плавець виграв дві золоті медалі етапу Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua