вівторок, 25 жовтня 2016 20:59

Українець виграв другий поспіль етап Кубка світу з плавання

Українець Михайло Романчук став переможцем на етапі Кубка світу з плавання, який проходить в японському Токіо.

Романчук виграв "золото" на дистанції 400 метрів вільним стилем. Українець подолав дистанцію за 3 хвилини 39,67 секунди, випередивши на 2,78 секунди японця Юкі Коборі.

Бронзовим призером став ще один японець Кацухіро Мацумото.

Для Романчука ця золота медаль стала третьою поспіль на етапах Кубка світу. Раніше він виграв два "золота" у Сінгапурі.

Крім того, бронзову медаль завоювала Дарина Зевіна. Українка фінішувала третьою у запливі на дистанції 200 метрів на спині (2:02,71). Українка програла угорці Катінці Хоссу (2:01.72) та Емілі Сибом з Австралії (2:02.27).

Нагадаємо, у жовтні Зевіна виграла "золото" і "срібло" на етапі Кубка світу у Досі.

Андрій Говоров фінішував четвертим на 50 м батерфляєм (22,95). Переміг Чад Ле Кло з ПАР (22,30), другим став японець Такеші Кавамото (22,59), третім - співвітчизник переможця - Роланд Шеман (22,86).

Зараз ви читаєте новину «Українець виграв другий поспіль етап Кубка світу з плавання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua