неділя, 29 травня 2016 10:28

"Реал" виграв Лігу чемпіонів в 11-е в історії
24

Перемога "Реала" над "Атлетико" у вчорашньому фіналі принесла королівському клубу 11-й Кубок чемпіонів.

Підопічні Зінедіна Зідана основний час і овертайм завершили внічию (1:1), але взяли гору над "матрацниками" в серії пенальті (5:3). На 15-й хвилині за "вершкових" забив захисник Серхіо Рамос, а на 79-й хвилині гри вінгер "матрацників" Яннік Каррсако зрівняв рахунок.

Попередні перемоги "галактікос": у найпрестижнішому європейському турнірі датуються такими роками: 1956, 1957 1958 1959 1960 1966 1998 2000, 2002, 2014, 2016.

"Реал" виграв Лігу чемпіонів у серії пенальті

За цим показником мадридці посідають перше місце в Європі. Також до п'ятірки рекордсменів входять "Мілан", який сім раз завоював ЛЧ, а також "Барселона", "Баварія" і "Ліверпуль", у яких на рахунку по п'ять перемог у турнірі.

Додамо, що головний тренер "Реала" Зінедін Зідан став першим французьким наставником, який зумів привести свою команду до перемоги в Лізі чемпіонів, повідомляє твіттер OptaJean.

43-річний француз очолив "Реал" у січні 2016 року, змінивши на своїй посаді Рафаеля Бенітеса. До цього він тренував другу команду мадридського клубу.

У мене було видіння. Я знав, що заб'ю переможний гол - Роналду

Також Зідан став сьомою людиною, яка виграла Лігу чемпіонів і в якості гравця, і як тренера.

Раніше це вдавалося Мігелю Муньосу, Джованні Трапаттоні, Йохану Кройффу, Карло Анчелотті, Франку Райкарду і Хосепу Гвардіолі.

Лише троє зі списку здобули перемоги у Лізі чемпіонів у складі одного клубу - це Муньос, Анчелотті і Гвардіола.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" виграв Лігу чемпіонів в 11-е в історії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua