неділя, 29 травня 2016 00:50

"Реал" виграв Лігу чемпіонів у серії пенальті

"Золотий" пенальті в ворота "Атлетіко" реалізував Роналду. Фото: sports.ru

"Реал" виграв у "Атлетіко" в фіналі Ліги чемпіонів у серії пенальті. Основний час матчу, який проходив в Мілані на стадіоні "Сан-Сіро - Джузеппе Меацца", завершився з рахунком 1:1. У двох екстра-таймах глядачі забитих м'ячів не побачили.

На 15-й хвилині Тоні Кроос зі стандарту виконав подачу на Гарета Бейла, валлієць головою скинув м'яч далі у воротарський, де вдало зіграв Серхіо Рамос, проштовхнувши м'яч повз Яна Облака.

У дебюті другого тайму "Атлетіко" міг зрівняти рахунок, але Антуан Грізманн не зумів реалізувати пенальті, пробивши в поперечину. Однак на 79-й хвилині Хуанфран виконав простріл на дальню штангу, де оборона "Реала" упустила Яннік Феррейру-Карраско, який і відновив рівновагу в матчі, встромивши м'яч у ворота Кейлора Наваса.

В серії пенальті точнішими виявилися гравці "Реала" - 5-3. За рахунку 4-3 на користь "Королівського клубу" Хуанфран пробив в штангу, а Кріштіану Роналду в наступній спробі був точний.

"Реал" оновив власний рекорд, перемігши в Лізі чемпіонів у 11-й раз. Сім раз турнір вигравав "Мілан", по п'ять перемог на рахунку "Баварії", "Барселони" і "Ліверпуля". "Атлетіко" жодного разу не перемагав в ЛЧ.

Ліга чемпіонів. Фінал

Реал Мадрид (Мадрид, Іспанія) - Атлетіко М (Мадрид, Іспанія) - 1:1 (5:3)

Голи: Рамос, 15 (1:0); Феррейра-Карраско, 79 (1:1).

Незабиті пенальті: немає - Грізманн, 48.

Попередження: Карвахаль, 11; Навас, 47; Касеміро, 79; Рамос, 90 + 3; Данило, 93; Пепе, 112 - Торрес, 61; Габі, 90 + 3.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" виграв Лігу чемпіонів у серії пенальті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua