середа, 01 жовтня 2014 00:22

Поразка "Барселони", сенсаційна перемога БАТЕ: результати матчів Ліги чемпіонів вівторка

БАТЕ переграв "Атлетик" вдома fcbate.by

Донецький "Шахтар" не зумів втримати перемогу у матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА проти португальського "Порту", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зустріч, яка проходила у вівторок ввечері у Львові, завершилася з рахунком 2:2.

У першому таймі команди голів не забивали. Хоча на 35-й хвилині гості мали реальний шанс відкрити рахунок, але Андрій П´ятов відбив удар з пенальті у виконанні Ясіне Браїмі.

На початку другої половини зустрічі "Шахтар" розпечатав ворота "Порту" зусиллями Олександра Кучера, який обікрав суперника і видав відмінний пас на Алекса Тейшейру. На 85-й хвилині інший бразилець Луїс Адріано подвоїв перевагу господарів.

Але через чотири хвилини колумбієць Джексон Мартінес з пенальті відіграв один м'яч, а на останніх секундах доданого часу він же замкнув простріл з лівого флангу і приніс "Порту" нічию.

У ще одному матчі цієї групи білоруський БАТЕ обіграв на своєму полі з рахунком 2:1 "Атлетик" з Більбао.

Таким чином, після двох турів "Порту" лідирує у групі з 4 очками. В активі БАТЕ - 3 пункти, у "Шахтаря" - 2 очки, і у "Атлетика" - 1 очко.

Ліга чемпіонів

Група E

ЦСКА Росія - Баварія Німеччина 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 22, пенальті Мюллер.

Баварія - Нойер, Лам, Бенатія, Данте, Бернат, Алаба, Алонсо, Роббен (Рафінья, 81), Мюллер, Гетце (Шакірі, 77), Левандовскі (Пісарро, 90).

Манчестер Сіті Англія - Рома Італія 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 4, пенальті Агуеро, 1:1 - 23 Тотті.

Манчестер Сіті - Джо Харт, Сабалета, Демічеліс, Компані, Кліши, Яя Туре, Фернандіньо, Навас (Мілнер, 46), Сілва, Агуеро (Йоветіч, 84), Джеко (Лемпард, 57).

Група F

ПСЖ Франція - Барселона Іспанія 3:2 (2:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 10 Давід Луїз, 1:1 - 11 Мессі, 2: 1 - 26 Верратті, 3: 1 - 54 Матюїді, 3: 2 - 56 Неймар.

ПСЖ - Сірігу, Маркіньос, ван дер Віль, Давід Луїз, Максвелл, Лукас (Бабек, 90), Матюіді, Пасторе (Шантом, 86), Верратті (Кабай, 71), Мотта, Кавані.

Барселона - тер Штеген, Дані Алвес (С.Рамірес, 83), Матьє, Альба, Педро (Мунір, 62), Маскерано, Іньєста, Бускетс, Ракітіч (Хаві, 69), Мессі, Неймар.

АПОЕЛ Кіпр - Аякс Голландія 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0: 1 - 28 Андерсен, 1: 1 - 32, пенальті Мандука.

Група G

Спортинг Португалія - Челсі Англія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0: 1 - 34 Матіч.

Челсі - Куртуа, Іванович, Террі, Кейхілл, Філіпе Луїс, Оскар (Обі Мікел, 71), Матіч, Е. Азар (Салах, 84), Фабрегас, Шюррле (Вілліан, 58), Коста.

Шальке-04 Німеччина - Марібор Словенія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 37 Бохарі, 1:1 - 56 Хунтелар.

Група H

Шахтар Україна - Порту Португалія 2:2 (0:0, 2:2)

Голи: 1:0 - 52 Алекс Тейшейра, 2:0 - 85 Луїс Адріано, 2:1 - 89, пенальті Дж. Мартінес, 2:2 - 90 Дж. Мартінес.

БАТЕ Білорусь - Атлетик Іспанія 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 19 Поляков, 2:0 - 41 Карницький, 2: 1 - 45 Адуріс.

Зараз ви читаєте новину «Поразка "Барселони", сенсаційна перемога БАТЕ: результати матчів Ліги чемпіонів вівторка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua