четвер, 28 липня 2016 21:48

"Олександрія" розгромно програла в дебютному матчі Ліги Європи

Володимир Шаран у Хорватії спробує створити диво. Фото: fco.com.ua

Сьогодні "Олександрія" зіграла свій перший в історії матч в єврокубках. Вдома українці приймали хорватський "Хайдук" і розгромно програли з рахунком 0:3, повідомляє "Сегодня".

Олександрійці більше атакували, били, створили небезпечні моменти. Але при цьому пропустили тричі, причому два рази - після стандартів.

"Хайдук" відкрив рахунок на 53-й хвилині. З кутового послідував пас на лінію штрафного, звідки Власіч потужно пробив низом, голкіпер відбив перед собою і Чосич добив у порожні ворота.

А на 82-й хвилині хорвати подвоїли перевагу. Після навісу з кутового Ерцег головою пробив в ближній кут.

Третій м'яч гості забили на 90-й хвилині. Після розіграшу штрафного Охандза реалізував вихід сам на сам.

Матч-відповідь відбудеться через тиждень, 4 серпня, в Спліті, де команда Володимира Шарана спробує створити диво.

"Олександрія" - "Хайдук" - 0:3

Голи: Чосич, 53 (0:1). Ерцег, 82 (0:2). Охандза, 90 (0:3).

Зараз ви читаєте новину «"Олександрія" розгромно програла в дебютному матчі Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua