пʼятниця, 27 травня 2016 20:59

Молодіжна збірна України програла Македонії у дебютному матчі Головка

Олександр Головко ffu.org.ua

Молодіжна збірна України поступилася Македонії у матчі відбору на Євро-2017. Зустріч пройшла у Києві і завершилася з рахунком 2:0 на користь команди Благоя Мілевські.

Гості забили у кожному з таймів. На 18-й хвилині відзначився Маріан Радескі. На початку другої половини гри рахунок подвоїв Бєсір Дамірі. У македонців ще був вихід сам на сам із воротарем збірної України, але Роман Підківка удар відбив.

Українці більше володіли м'ячем. Господарі чимало часу провели на половині поля суперника, але лічені рази змогли влучно пробити по воротах. Македонці ж успішно ловили нашу збірну на контратаках.

Матч Україна - Македонія стане офіційним дебютом Головка у "молодіжці"

Матч не вийшов щедрим на гольові моменти. Натомість було багато боротьби, єдиноборств і жовтих карток. У другому таймі медики бігали не менше за гравців.

Наприкінці українці мали щонайменше три хороших моменти забити македонцям, але так не спромоглися хоча б на гол престижу.

Після цього програшу наша "молодіжка" втратила шанси на вихід з групи. Тепер Олександру Головку залишається будувати нову команду на наступний відбір.

Проти Македонії потрібно грати через фланги - гравці молодіжної збірної України

Додамо, що сьогодні Олександр Борисович дебютував в офіційних матчах у молодіжній збірній.

Свій наступний матч команда зіграє 31 травня проти Ізраїля в рамках Міжнародного турніру пам'яті Валерія Лобановського.

Євро-2017

Кваліфікаційний раунд

Україна U-21 — Македонія U-21 — 0:2 (0:1 0:1)

Гол: Маріан Радескі (18 хв), Бесір Дємірі (56 хв)

Україна: Підківка - Лук'янчук, Сваток (к), Качараба, Данченко, Вачіберадзе, Зубков (Циганков, 59), Соболь, Швед, Беседін (Яремчук, 46), Лучкевич (Арендарук, 75)

Македонія: Алексовскі - Зайков, Барді, Ніколов (к), Радескі, Бабунскі (Аврамовскі, 61), Велковскі (Мусліу, 72), Бейтулаї, Ангелов (Півковскі, 49), Демірі, Мураті

Попередження: Качараба, Вачіберадзе – Демірі

Зараз ви читаєте новину «Молодіжна збірна України програла Македонії у дебютному матчі Головка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua