понеділок, 24 жовтня 2016 17:55

"Мілан" переміг "Ювентус", "Наполі" обіграв аутсайдера: результати 9-го туру серії "А"

В Італії відбулися матчі 9-го туру серії "А".

"Мілан" уперше за чотири роки обіграв "Ювентус" у серії "А" (1:0). Героями стали 17-річний голкіпер Джанлуїджі Доннарумма, який наприкінці матчу здійснив чудовий сейв, і 18-річний хавбек Мануель Локателлі, який забив переможний гол.

Наставник "росонеррі" Вінченцо Монтелла застеріг тінейджерів від ейфорії: "Сказав хлопцям, що тепер для нас починається новий сезон, тому що тепер суперники буду ставитися до нас по-іншому".

Суперник київського "Динамо" у Лізі чемпіонів "Наполі" здобув перемогу над "Кротоне" з рахунком 2:1. У складі переможців голи забили Хосе Кальєхон (17-а хвилина) і Нікола Максимович (33-я). У господарів відзначився Алеандро Розі (89). На 31-й хвилині з поля вилучили гравця "Наполі" Маноло Габб'ядіні.

"Наполі" з 17 очками посідає третє місце у серії "А".

Чемпіонат Італії

9-й тур

"Сампдорія" - "Дженоа" 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 12 Мюріель, 1:1 - 24 Рігоні, 2:1 - 47, автогол Іццо.

"Мілан" - "Ювентус" 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 65 Локателлі.

"Удінезе" - "Пескара" 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 9, пенальті Терео, 2:0 - 71 Терео, 2:1 - 74 Аквілані, 3:1 - 90, пенальті Сапата.

"Емполі" – "К'єво" 0:0 (0:0, 0:0)

"Кротоне" - "Наполі" 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 17 Кальєхон, 0:2 - 33 Максимович, 1:2 - 89 Розі.

"Кальярі" - "Фіорентина" 3:5 (1:4, 2:1)

Голи: 1:0 - 2 Ді Дженнаро, 1:1 - 20 Калинич, 1:2 - 26 Бернардескі, 1:3 - 31 Бернардескі, 1:4 - 40 Калинич, 1:5 - 53 Калинич, 2:5 - 61 Капуано, 3:5 - 77 Боррієлло.

"Аталанта" - "Інтер" 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 10 Масьєлло, 1:1 - 50 Едер, 2:1 - 88, пенальті Пінілья.

"Торіно" - "Лаціо" 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 20 Яго Фальке, 1:1 - 71 Іммобіле, 1:2 - 84 Мурдже, 2:2 - 90, пенальті Ляїч.

"Болонья" - "Сассуоло" 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 10 Верді, 1:1 - 86 Матрі.

"Рома" - "Палермо" 4:1 (1:0, 3:1)

Голи: 1:0 - 31 Салах, 2:0 - 51 Паредес, 3:0 - 68 Джеко, 3:1 - 80 Квайсон, 4:1 - 82 Ель-Шаараві.

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" переміг "Ювентус", "Наполі" обіграв аутсайдера: результати 9-го туру серії "А"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua