субота, 23 липня 2011 16:35

Марк Веббер виграв кваліфікацію Гран-прі Німеччини

Пілот команди Red Bull Марк Веббер виграв кваліфікацію німецького етапу Формули-1. Австралієць показав час 1:30.079, на 55 тисячних секунди перевершивши Льюїса Хемілтона на McLaren. Діючий чемпіон світу Себастьян Феттель залишився третім, проте це дозволить гонщику Red Bull стартувати з чистого боку траси.

Домінував у вільних заїздах Гран-прі Німеччини Фернандо Алонсо на Ferrari зайняв четверте місце, поступившись лідерові 0,36 секунди. Слідом за іспанцем розташувався його напарник Феліпе Маса, шостим став Ніко Росберг на Mercedes. Чемпіон світу 2009 року Дженсон Баттон у фінальному сегменті кваліфікації пройшов лише одне швидке коло проти двох у конкурентів - в результаті, британцеві дісталася сьома позиція.

Росіянин Віталій Петров показав дев'ятий час, на дві позиції випередивши власного партнера по Renault Ніка Хайдфельда. Між ними вклинився Міхаель Шумахер на Mercedes.

Гонка Формули-1 на автодромі "Нюрбургринг" відбудеться у неділю, 24 липня - старт запланований на 15:00 за київським часом. Прогноз погоди обіцяє дощовий заїзд з температурою повітря близько 9-11 градусів за Цельсієм, пише Motor.

24. Даніель Ріккіардо ("Хіспанія") - 1:37,036

Зараз ви читаєте новину «Марк Веббер виграв кваліфікацію Гран-прі Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua