неділя, 26 червня 2011 17:51

Феттель виграв Гран-прі Європи
10

Діючий чемпіон світу Формули-1 Себастьян Феттель виграв шосту гонку в сезоні з восьми можливих. На Гран-прі Європи німецький пілот стартував з поул-позиції і лідирував впродовж більшої частини дистанції - гонщик Red Bull поступився першою позицією тільки на першому піт-стопі.

Аж до останнього візиту в бокси друге місце займав напарник Феттеля Марк Уеббер, проте на третьому піт-стопі Фернандо Алонсо випередив австралійця. Для іспанського пілота Ferrari подіум у Валенсії став другим у сезоні: до цього гонщик фінішував другим у Гран-прі Монако.

Четвертим став Льюїс Хемілтон на McLaren, п'яте місце дісталося Феліпе Массі. Дженсон Баттон розташувався на шостому рядку, перевершивши Ніко Росберга на Mercedes і Хайме Альгерсуарі на Toro Rosso, причому іспанець прорвався на восьме місце з 18-го місця на старті. Замкнули очкову зону Адріан Сутіл і Нік Хайдфельд.

Росіянин Віталій Петров стартував з одинадцятого місця, але невдала тактика зі стартовим відрізком на більш жорсткій гумі не дозволила пілотові Renault відіграти позиції. В ході заїзду Петров боровся в щільній групі в середині пелотону, в результаті фінішувавши на 15 сходинці.

Вперше в сезоні всі 24 пілота дісталися до фінішу. Наступний етап Формули-1 пройде з 8 по 10 липня на англійській трасі "Сільверстоун".

12. Marussia Virgin 0

Зараз ви читаєте новину «Феттель виграв Гран-прі Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua