неділя, 24 липня 2011 17:24

Хемілтон виграв Гран-прі Німеччини

Пілот команди McLaren Льюіс Хемілтон здобув перемогу на десятому етапі чемпіонату світу Формули-1 у Німеччині. Друге місце зайняв Фернандо Алонсо на Ferrari, третім став Марк Уеббер на Red Bull.

Всі три пілоти максимально відтягнули час свого останнього піт-стопа для того, щоб якомога менше часу використовувати жорсткий комплект гуми.

Лідер сезону Себастьян Феттель залишився четвертим, на останньому колі випередивши Феліпе Массу на піт-стопі. Шостим картатий прапор побачив Адріан Сутіл на Force India, слідом за ним фінішували партнери по Mercedes GP Ніко Росберг і Міхаель Шумахер.

Росіянин Віталій Петров посів десяте місце. На останніх колах пілот Renault підібрався до володаря дев'ятої позиції Камуї Кобаясі, але обігнати японця так і не зумів. Напарник Петрова Нік Хайдфельд зійшов з траси після зіткнення з Себастьєном Буемі.

Після гонки на "Нюрбургринзі" лідером загального заліку залишився Феттель - тепер на рахунку чинного чемпіона світу 216 очок.

Слідом за ним у генеральній класифікації йде Марк Веббер, у якого 139 балів. Переможець Гран-прі Німеччини Льюїс Хемілтон вийшов на третє місце: відрив британця від Веббера становить п'ять очок.

Наступний етап чемпіонату світу Формули-1 пройде в Угорщині з 29 по 31 липня, повідомляє Motor.ru.

Маруся-Вірджін 0

Зараз ви читаєте новину «Хемілтон виграв Гран-прі Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua