неділя, 14 вересня 2014 19:31

"Говерла" та "Іллічівець" знову не змогли перемогти

Тотовицький відзначився дублем profootball.ua

У матчі шостого туру чемпіонату України зустрілися два аутсайдера прем'єр-ліги: "Іллічівець" у Дніпропетровську приймав "Говерлу", повідомляє "Сегодня".

У першому таймі команди обмінялися голами: на м'яч Каверіна на 10-й хвилині господарі відповіли точним ударом Тотовицького з пенальті на 38-й.

У другому сталося те ж саме: на гол захисника "Говерли" Тараса Качараби "Іллічівець" відповів знову м'ячем Андрія Тотовицького - правда, вже з гри.

Підсумок матчу - 2: 2. Таким чином, "Говерла" (3 очки) та "Іллічівець" (2 очки) залишилися єдиними командами в нинішньому сезоні, які ще не перемагали.

Нападаючий "Говерли" Максим Шацьких вийшов у стартовому складі, але забити не зміг. Нагадаємо, що Максима від абсолютного рекорду забитих голів у чемпіонатах України відокремлює один м'яч.

Іллічівець - Говерла 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 10 Каверін, 1:1 - 38, пенальті Тотовицький, 1:2 - 66 Качараба, 2:2 - 83 Тотовицький.

Іллічівець - Гальчук, Гаращенков, Яворський, С. Шевчук (Кисіль, 68), Цюпа, Оберемко (О. Мандзюк, 74), Тотовицький, Мишнєв, Аксьонов, Кулач, Гринь.

Говерла - Коваль, Глушицький, Тудос, Хомин (Качараба, 42), Ягодинський, Мякушко (Вечурко, 85), Герасимюк, Шацьких, Полянський, Каверін (Степанюк, 69), Фещук.

Попередження: Глушицкий (37).

Вилучення: Глушицкий (89).

Зараз ви читаєте новину «"Говерла" та "Іллічівець" знову не змогли перемогти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua