пʼятниця, 20 березня 2015 00:42

Гол Коноплянки "Аяксу" вивів "Дніпро" у чвертьфінал Ліги Європи

У Лізі Європи відбулися матчі 1/8 фіналу. В одному з них "Аякс", який програв виїзну зустріч з рахунком 0: 1, приймав "Дніпро".

У першому таймі командам не вдалося відкрити рахунок, у другому господарі вийшли вперед завдяки точному удару Ріхедлі Базура і перевели поєдинок в овертайм. Вирішальний гол у першому таймі додаткового часу забив Євген Коноплянка, якому асистував Валерій Федорчук.

Гол захисника Майка ван дер Хорна дозволив "Аяксу" зрівняти рахунок за сумою двох матчів, проте дніпропетровці пройшли далі за правилом виїзного гола.

Таким чином, "Дніпро" доповнив склад учасників чвертьфіналу, куди раніше вийшли "Зеніт", "Наполі", "Динамо", "Фіорентина", "Вольфсбург", "Брюгге" і "Севілья".

Ліга Європи. 1/8 фіналу. 2-й матч

Аякс (Амстердам, Нідерланди) - Дніпро Дп (Дніпропетровськ, Україна) - 2: 1 (дч)

Голи: Базуров, 60 (1: 0); Коноплянка, 97 (1: 1); ван дер Хорн, 117 (2: 1).

Попередження: Кішна, 70 - Матос, 21; Безус, 80; Шахов, 87; Бойко, 120.

Зараз ви читаєте новину «Гол Коноплянки "Аяксу" вивів "Дніпро" у чвертьфінал Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua