четвер, 12 березня 2015 00:00

Game over. "Баварія" розібрала на запчастини "Шахтар" у матчі-відповіді 1/8 Ліги Чемпіонів

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у Мюнхені на стадіоні "Альянц Арена" "Баварія" з рахунком 7:0 розгромила "Шахтар".

Гості вже на 3-й хвилині хвилині залишилися вдесятьох: Олександр Кучер порушив правила у штрафному і отримав червону картку. Пенальті реалізував Томас Мюллер. На 34-й хвилині мюнхенці подвоїли рахунок завдяки точному удару Жерома Боатенга. На початку другого тайму Франка Рібері зробив рахунок 3:0, а три хвилини потому Мюллер оформив дубль.

На 63-й хвилині господарі забили свій п'ятий м'яч у цій грі: на цей раз відзначився Хольгер Бадштубер. На 75-й хвилині в шостий раз за сьогоднішній вечір капітулювати Андрія П'ятова змусив Роберт Левандовскі. Остаточний результат на 87-й хвилині встановив Маріо Гетце.

Нагадаємо, що перша гра завершилася нульовою нічиєю. Таким чином, до чвертьфіналу Ліги чемпіонів вийшли підопічні Хосепа Гвардіоли.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч у відповідь

Баварія (Мюнхен, Німеччина) - Шахтар (Донецьк, Україна) - 7:0

Голи: Мюллер, 4 (1: 0, пен); Боатенг, 34 (2: 0); Рібері, 49 (3: 0); Мюллер, 52 (4: 0); Бадштубер, 63 (5: 0); Левандовські, 75 (6: 0); Гетце, 87 (7:0).
Попередження: Бадштубер, 26; Боатенг, 38 - Коста, 38.
Вилучення: немає - Кучер, 3.

Зараз ви читаєте новину «Game over. "Баварія" розібрала на запчастини "Шахтар" у матчі-відповіді 1/8 Ліги Чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua