четвер, 12 квітня 2012 10:19

Дортмундська "Боруссія" перемогла "Баварію": результати 30-го туру бундесліги
14

У центральному матчі 30-го туру чемпіонату Німеччини зустрічалися лідери турніру: дортмундська "Боруссія" на "Сигнал Ідуна Парк" приймала "Баварію". Чорно-жовті змогли добитися мінімальної перемоги завдяки голу нападника Роберта Левандовскі. Зазначимо, що форвард мюнхенців Ар'єн Роббен не реалізував пенальті на 85-й хвилині зустрічі.

"Штутгарт" переміг на виїзді "Аугсбург" - 3:1. Пропустивши першою, команда з Баден-Вюртемберга пішла на перерву за рахунку 2:1 на свою користь. Крапку в грі поставив гол Ведада Ібішевіча на 84-й хвилині.

У Бремені "Вердер" приймав "Боруссію" з Менхенгладбаха. Рахунок на 18-й хвилині відкрив форвард "музикантів" Маркус Розенберг, в середині другого тайму "Боруссія" завдяки дублю Майка Ханке вела 2:1, однак зусиллями Налдо "Вердеру" вдалося відігратися - зустріч завершилася з рахунком 2:2, і "Штутгарт" відстає від "жеребців", які йдуть четвертими, вже на сім очок.

Німеччина

Бундесліга

30-й тур

Боруссія Д - Баварія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Левандовскі (77).

Боруссія Д: Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Суботіч, Шмельцер, Гундоган (Перішич, 74), Кель, Кагава (Ляйтнер, 74), Блашчіковскі (Овомойела, 89), Левандовскі, Гросскройтц.

Баварія: Нойер, Дж. Боатенг, Л. Густаво, Бадштубер, Лам, Рібері, Алаба, Кроос, Мюллер (Швайнштайгер, 61), Роббен, Гомес (Оліч, 75).

Нюрнберг - Шальке 04 4:1 (3:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Баліч (25), 2:0 - Сімонс (37, пенальті), 3:0 - Дідаві (45), 3:1 - Холтбі (85), 4:1 - Дідаві (87).

Ганновер 96 - Вольфсбург 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Діуф (44), 2:0 - Я Конан (77).

Байєр - Кайзерслаутерн 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 1:0 - Кісслінг (1), 1:1 - Дерштрофф (42), 2:1 - Рольфес (57), 3:1 - Райнартц (69).

Хоффенхайм 1899 - Гамбург 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Вестергор (17), 2:0 - Саліховіч (25, пенальті), 3:0 - Джонсон (51), 4:0 - Шіпплок (59).

Вердер - Боруссія М 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Розенберг (18), 1:1 - Ханке (52), 1:2 - Ханке (67), 2:2 - Налдо (74).

Вилучення: Беніш, 27 (Вердер).

Аугсбург - Штутгарт 1:3 (1:2, 0:1)

Голи: 1:0 - Рафаел (5, пенальті), 1:1 - Ташчі (24), 1:2 - Гарнік (34), 1:3 - Ібішевіч (84).

Майнц - Кельн 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Поланскі (19, пенальті), 2:0 - М. Зідан (31), 3:0 - Н. Мюллер (37), 4:0 - Салаї (54).

Герта - Фрайбург 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Губник (7, автогол), 0:2 - Фрайс (67), 1:2 - Губник (81).

Зараз ви читаєте новину «Дортмундська "Боруссія" перемогла "Баварію": результати 30-го туру бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua