пʼятниця, 22 листопада 2013 16:18

"Дніпро" і "Металіст" дограють скандальний матч у грудні

Команди дограють другий тайм 4 грудня ФОТО: mignews.com.ua

Матч 12-го туру чемпіонату України "Дніпро" - "Металіст", який був перерваний після першого тайму, дограють 4 грудня. У цей день команди продовжать матч у 20:00. Про це повідомляє прес-служба прем'єр-ліги.

Нагадаємо, центральний матч 12-го туру прем'єр-ліги "Дніпро" - "Металіст", який проходив 6 жовтня, був перерваний на початку другого тайму через відсутність освітлення на стадіоні "Дніпро Арена".

У підсумку арбітр Анатолій Жабченко вивів команди з поля, а надалі делегат матчу прийняв рішення скасувати гру. На момент зупинки "Дніпро" вів у рахунку 2:1.

Додамо, що "Дніпро" виключений з поточного розіграшу Кубка України і оштрафований на 75 тисяч гривень за неявку без поважних причин на матч 1/8 фіналу з одеським "Чорноморцем".

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" і "Металіст" дограють скандальний матч у грудні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua