вівторок, 13 вересня 2016 23:55

"Динамо" програло "Наполі" у стартовому матчі Ліги чемпіонів

Дубль Міліка приніс "Наполі" перемогу над "Динамо"

Київське "Динамо" програло італійському "Наполі" у матчі Ліги чемпіонів. Зустріч пройшла сьогодні на НСК "Олімпійський" і завершилася рахунком 2:1 на користь гостей.

Всі голи команди забили у першому таймі. Денис Гармаш відкрив рахунок на 26-й хв поєдинку. Результативна передача на рахунку дебютанта Ліги чемпіонів 18-річного півзахисника Віктора Циганкова.

За 10 хв Аркадіуш Мілік відновив рівновагу. А на останніх секундах першого тайму нападник збірної Польщі забив переможний гол для "Наполі".

Після перерви гості відбивалися, нічого не дозволивши створити киянам. Сергій Сидорчук на 68-й хв ще більше полегшив завдання "Наполі". Гравець "Динамо" отримав друге попередження у матчі і залишив команду у меншості.

В іншому матчі групи "Бенфіка" не втримала перемогу над "Бешикташем". Команди зіграли внічию - 1:1.

У другому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Динамо" зіграє на виїзді з чемпіоном Туреччини. Зустріч відбудеться у Стамбулі 28 вересня.

Ліга чемпіонів

Група B

1-й тур

"Динамо" Україна - "Наполі" Італія 1:2 (1:2, 0:0)

Голи: 1:0 - 26 Гармаш, 1:1 - 36 Мілік, 1:2 - 45 Мілік.

"Динамо" - Шовковський, Віда, Антунеш, Макаренко, Хачеріді, Гармаш, Рибалка (Корзун, 81), Циганков (Гусєв, 73), Сидорчук, Ярмоленко, Мораес (Гладкий, 87).

"Наполі" - Рейна, Альбіоль, Гулям, Хюсай, Кулібалі, Гамшик (Зелінські, 62), Жоржіньйо, Кальєхон, Аллан, Мертенс (Інсіньє, 73), Мілік (Габбьядіні, 82).

Попередження: Сидорчук (9), Гармаш (56), Мілік (65).

Вилучення: Сидорчук (68).

"Бенфіка" Португалія - "Бешикташ" Туреччина 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 12 Серві, 1:1 - 90 Таліска.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" програло "Наполі" у стартовому матчі Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua