понеділок, 24 жовтня 2016 16:48

"Челсі" розтрощив МЮ і наблизився до трійки-лідерів: результати 9-го туру АПЛ

В Англії відбулися матчі 9-го туру прем'єр-ліги.

Футболісти "Челсі" розтрощили "Манчестер Юнайтед". Зустріч завершилася з рахунком 4:0 на користь "синіх". Голи забили Педро (1-а хвилина), Гарі Кехілл (21), Еден Азар (62) і Н'Голо Канте (70).

"Челсі" з 19 очками - на 4-му місці в чемпіонаті, МЮ (14) - на 7-му рядку.

Футболісти "Лестера" перемогли "Крістал Пелас" - 3:1. У складі переможців відзначилися Ахмед Муса (42-а хвилина), Шінджі Окадзакі (63), Крістіан Фукс (80). У гостей м'яч забив Йоан Кабай (85).

В іншому матчі "Арсенал" не зміг засмутити "Мідлсбро". Футболісти Арсена Венгера зіграли на своєму полі внічию - 0:0.

П'ятий матч не може виграти "МанСіті" - 1:1 з "Саутгемптоном", і нагорі таблиці тепер тривладдя.

Футболісти "Ліверпуля" на своєму полі переграли "Вест Бромвіч Альбіон" - 2:1.

"Ліверпуль" здобув шосту перемогу в чемпіонаті і довів безпрограшну серію у турнірі до семи зустрічей. "Вест Бромвіч" перервав свою безпрограшну серію з чотирьох ігор у прем'єр-лізі.