неділя, 23 жовтня 2016 20:52

"Челсі" принизив Моуріньйо

"Челсі" розтрощив "Манчестер Юнайтед" в матчі 9-го туру АПЛ. Зустріч проходила в Лондоні на стадіоні "Стемфорд Брідж" і завершилася з рахунком 4:0 на користь синіх.

У дебюті гри Дейлі Блінд і Кріс Смоллінг прогавили підключення Педро на загострюючу діагональ, іспанець підхопив м'яч, пішов від Давида де Хеа і пробив по порожніх воротах. В середині першого тайму після подачі з кутового Неманья Матіч зробив скидку в корпус суперника. Від останнього м'яч відлетів на дальню штангу, звідки ворота вразив Гарі Кехілл.

На 62-й хвилині Матіч вирізав передачу в штрафний на хід Едену Азару. Той спокійно прийняв м'яч і пробив точно в дальній нижній кут. Вісім хвилин потому Канте легко обіграв Смоллінга, вискочив один на один з воротарем і акуратно пробив у дальній нижній кут.
"Челсі" (19 очок) займає четверте місце в таблиці АПЛ після дев'яти турів, "МЮ" (14 балів) йде сьомим.