пʼятниця, 09 грудня 2016 16:34

Біатлон. Українці провалили старт другого етапу Кубка світу

Чоловіча збірна України з біатлону невдало провела спринтерську гонку на старті другого етапу Кубка світу у словенській Поклюці.

Кращим серед наших співвітчизників став Сергій Семенов, який з одним промахом посів 25-е місце. Результат Сергія - 24:29.8 хвилин. На 21 секунду відстав від партнера по команді Артем Прима, який посів у підсумковому протоколі 39-у позицію.

Перемогу у спринті здобув француз Мартен Фуркад, який випередив майже на 14 секунд Йоханнеса Бе з Норвегії.

"Бронзу" завоював росіянин Антон Шипулін.