пʼятниця, 06 грудня 2013 16:29

Біатлон. Хохфільцен. Двоє українців завершили спринтерську гонку в ТОП-10

Сергій Семенов фінішував в спринті дев'ятим. Фото: sport-xl.org

Сьогодні, 6 грудня, в австрійському Хохфільцені стартував другий етап Кубка світу з біатлону. Відбулася чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами. У перегонах брали участь 106 спортсменів, серед них і п'ять українців. Гонку ускладнював вітер зі снігом.

Перемогу, незважаючи на два промахи, святкував норвежець Ларс Бергер, який на 13,6 секунди випередив чисто стріляв француза Мартена Фуркада. Третім призером став норвежець Оле Ейнар Бьорндален. При одному промаху він програв своєму співвітчизникові 15,3 секунди і Фуркаду - 1,7.

Кращим серед українців був Дмитро Підручний, який фінішував на шостому місці з відставанням у 31,3 секунди при точній стрільбі. Дев'яте місце посів Сергій Семенов ( +47,7), який також уникнув штрафних кіл. Кубкові очки заробив і Андрій Дериземля - ​​35-й ( 2 промахи , +1.44,6 ) .

Біатлон, Кубок світу . Другий етап . Хохфільцен ( Австрія ) . 6 грудня

Чоловіки. Спринт . 10 км , два вогневих рубежі .

1 . Ларс Бергер ( Норвегія ) - 25.02,0 ( 2 штрафних кола)

2 . Мартен Фуркад ( Франція ) - відставання 13,6 ( 0 )

3 . Оле Ейнар Бьорндален ( Норвегія ) - + 15,3 ( 1 )

...

6 . Дмитро Підручний - +31,3 ( 0 +0 )

9 . Сергій Семенов - +47,7 ( 0 +0 )

35 . Андрій Дериземля - ​​+1.44,6 ( 1 +1 )

47 . Сергій Седнєв - +2.10,4 ( 1 +0 )

91 . Артем Прима - +3.39,8 (2 +4)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Хохфільцен. Двоє українців завершили спринтерську гонку в ТОП-10». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua