неділя, 01 грудня 2013 10:40

Біатлон. Естерсунд. Дериземля завершив спринт у ТОП-20

Дериземля завершив спринт 19-м. Фото: biathlon.com.ua

30 листопада, на першому етапі Кубка світу в Естерсунді пройшов чоловічий спринт на 10 км з двома вогневими рубежами. У гонці взяли учаcтие 102 спортсмени, у тому числі п'ять українців.

Переміг володар Кубка світу минулого сезону француз Мартен Фуркад, який допустив один промах на "стійці". Однак, перемога його вийшла неоднозначною. Адже після останнього вогневого рубежу француза на сім секунд випереджав швед Фредрік Ліндстрем, який закрив всі десять мішеней. Але падіння на спуску, за 300 метрів до фінішу позбавило шведа можливості піднятися на вищий щабель п'єдесталу пошани. В результаті - друге місце з відставанням в 6,5 секунд.

Третім призером став американець Тім Бурк, який програв переможцю півхвилини при точній стрільбі.

Кращим з українців був Андрій Дериземля, який посів 19-е місце з відставанням в 1 хвилину 12,7 секунди при одному промаху. У очковій зоні фінішували Сергій Семенов - 27 -й ( 1 промах , +1.34,4 ) і Артем Прима - 36 -й ( 1 промах , +1.48,8 ) .

1 грудня в Естерсунді відбудуться гонки переслідування.