четвер, 28 листопада 2013 21:29

Мартен Фуркад виграв індивідуальну гонку на Кубок світу з біатлону, Семенов - 11-й

Сьогодні, 28 листопада, в Естерсунді (Швеція) на першому етапі Кубка світу з біатлону пройшла чоловіча індивідуальна гонка на 20 км з чотирма вогневими рубежами. На старт вийшли 105 спортсменів, у тому числі п'ять українців.
Впевнено переміг володар Кубка світу - 2012/2013 француз Мартен Фуркад, пройшовши дистанцію за 50 хвилин 10,9 секунди без єдиного промаху. На фініші перевага француза над суперниками склала більше двох хвилин.
Друге і третє місця на п'єдесталі пошани зайняли австрійські біатлоністи - Сімон Едер, який поступився переможцю 2 хвилини 6 секунд, але випередив свого співвітчизника Даніеля Мезотіча на 24,1 секунди.

Найкращий з українців Сергій Семенов до останнього вогневого рубежу реально претендував на подіум, але два промахи на останній стійці позбавили його шансів потрапити у призери. У підсумку він посів одинадцяте місце, програвши Фуркаду 3 хвилини 12,8 секунди. Інші українці виступили невдало, не склалося зі стріляниною і до очкової зони більше ніхто не добіг. Дмитро Підручний фінішував 68-м з відставанням більше 8 хвилин і п'ятьма промахами, Андрій Дериземля - 74-ї (7 промахів, +8.51,0), Артем Прима - 88-ї (7 промахоа, +10.07,3), Сергій Седнєв - 94-ї (8 промахів, +10.36,5).

Біатлон. Кубок світу. Перший етап. Естерсунд (Швеція).
Чоловіки. Індивідуальна гонка, 20 км, чотири вогневих рубежі
1. Мартен Фуркад (Франція) - 50.10,9 (0+0+0+0)
2. Сімон Едер (Австрія) - відставання 2.06,1 (0+0+0+1)
3. Даніель Мезотіч (Австрія) - + 24,1 (1+0+0+0)
...
11. Сергій Семенов (Україна) - +3.12,8 (0+0+0+2)
68. Дмитро Підручний (Україна) - +8.23,9 (2+1+0+2)
74. Андрій Дериземля (Україна) - +8.51,0 (1+2+1+3)
88. Артем Прима (Україна) - +10.07,3 (1+1+3+2)
94. Сергій Седнєв (Україна) - +10.36,5 (3+2+0+3)
Зараз ви читаєте новину «Мартен Фуркад виграв індивідуальну гонку на Кубок світу з біатлону, Семенов - 11-й». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua