пʼятниця, 10 січня 2014 17:29

Біатлон. Джима стала шостою в індивідуальній гонці у Рупольдингу

Юлія Джима стала кращою з українок ФОТО: like.sumy.ua

Сьогодні, 10 січня, у Рупольдингу (Німеччина) на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону відбулася жіноча індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами.

Перемогла лідер загального заліку Кубка світу чешка Габріела Соукалова, випередивши на 34,3 секунди білоруску Дарину Домрачева і на 38,6 свою співвітчизницю Вероніку Віткову. Соукалова допустила один промах, Домрачева - два, а Віткова обійшлася без штрафних хвилин.

Кращою серед українських біатлоністок була Юлія Джима з шостим результатом, при одному промаху програвши переможниці 1 хвилину 6,5 секунди. Валя Семеренко також з одним промахом посіла восьме місце (+1.17,1).

В очковій зоні фінішували Віта Семеренко - 34-а (2 промахи, +3.17,7) і Наталія Бурдига - 35- я (3 промахи, +3.19,0). Марія Панфілова очок не заробила - 81-а (5 промахів, +7.43,7).

Нагадаємо, за результатами індивідуальної гонки 12 січня пройде гонка переслідування, час відставання буде зменшено вдвічі.