четвер, 09 січня 2014 17:49

Біатлон. Австрійці виграли естафету в Рупольдингу, українці - 11-ті

Дмитро Підручний ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 9 січня, у Рупольдингу (Німеччина) на п'ятому етапі Кубка світу відбулася чоловіча естафета 4х7,5 км з вісьмома вогневими рубежами.

Перемогла збірна Австрії, фінішер якої, досвідчений Домінік Ландертінгер у фінішному спринті вирвав 0,1 секунди у німця Сімона Шемпа. Третіми фінішували росіяни, програвши переможцям 15 секунд. Всі призери обійшлися без штрафних кіл, австрійці використали вісім додаткових патронів, німці - дев'ять, росіяни - сім.

Збірна України у складі Дмитра Підручного, Сергій Седнєва, Артема Прими та Сергія Семенова посіла одинадцяте місце з відставанням в 2 хвилини 34 секунди при дев'яти додаткових патронах.

Біатлон. Кубок світу. П'ятий етап. Рупольдинг (Німеччина), 9 січня

Чоловіки. Естафета 4х7,5 км, вісім вогневих рубежів.

1. Австрія (Крістоф Зуманн, Даніель Месотіч, Сімон Едер, Домінік Ландертінгер) - 1:15.40,9 (0 штрафних кіл + 8 доп. патронів)

2. Німеччина (Крістоф Штефан, Андреас Бірнбахер, Ерік Лессер, Сімон Шемп) - відставання 0,1 (0 +9)

3. Росія (Олексій Волков, Євген Устюгов, Дмитро Малишко, Антон Шипулін) - + 14,9 (0 +7)

4. Швеція - +25,1 (1+7)

5. Чехія - +41,4 (0+2)

6. Італія - +47,3 (0+7)

7. Словенія - +1.31,5 (0+10)

8. Канада +1.39,8

11. УКРАЇНА (Дмитро Підручний, Сергій Седнєв, Артем Прима, Сергій Семенов) - +2:34.1 (0+9)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Австрійці виграли естафету в Рупольдингу, українці - 11-ті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua