четвер, 07 травня 2015 00:06

"Барселона" тричі забила "Баварії" на "Камп Ноу"

Мессі забив 77-й гол у ЛЧ і випередив Кріштіану Роналду uefachampionsleague

"Барселона" обіграла мюнхенську "Баварію" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів. Гра у столиці Каталоніъ завершилася з рахунком 3:0 на користь синьо-гранатових, повідомляє "Лента".

Перші два голи були забиті нападаючим каталонців Ліонелем Мессі наприкінці другого тайму. На 77-й хвилині аргентинець після передачі Даніеля Алвеса вразив ближній кут воріт Мануеля Нойєра, а через три хвилини знову переграв німецького голкіпера, перекинувши через нього м'яч.

Остаточний рахунок у компенсований час встановив бразильський форвард Неймар, який вийшов один на один з Нойером і закотив м'яч між ніг воротаря.

Примітно, що підопічні Хосепа Гвардіоли не змогли відзначитися якими-небудь небезпечними діями в атаці. Футболісти "Баварії" завдали вісім ударів, жоден з яких не прийшовся у площину воріт "Барселони".

Матч-відповідь відбудеться 12 травня у Мюнхені.

В іншому півфіналі грають туринський "Ювентус" і мадридський "Реал". Перший матч, що пройшов 5 травня в Турині, завершився перемогою "Ювентуса" з рахунком 2:1.