субота, 11 січня 2014 10:46

"Донбас" переміг чемпіона Норвегії на старті Континентального кубка
9

10 січня у Руані (Франція) у Суперфіналі Континентального кубка з хокею "Донбас" розпочав захист свого титулу з перемоги над чемпіоном Норвегії "Ставангер Ойлерс".

Підопічні Андрія Назарова у серії буллітів здолали непоступливого суперника з рахунком 3:2 Б.

Всупереч очікуванням, норвежці виявилися міцним непоступливим горішком, який підопічним Андрія Назарова все ж вдалося розкусити.

При 17-ти кидках у площину воріт норвежців, донеччани у першому періоді так і не змогли вразити ворота суперників, хоча, в одному з моментів, здавалося, що шайба побувала за спиною воротаря біло-чорних. "Ставангер" відкрив рахунок на останніх секундах періоду, скориставшись секундним розслабленням оборони донеччан, гравці якої не підстрахували Майкла Лейтона. Воротар "Донбасу" на секунду випустив шайбу з виду і вона опинилася в сітці.

Другий період підопічні Андрія Назарова провели помітно зібраніше і Ян Колар зумів зрівняти сет (38-ма хвилина), але вийти вперед українському клубу не дозволила впевнена гра воротаря норвежців.

Повести у рахунку вдалося лише у третій двадцятихвилинці, завдяки красивій комбінації, яку завершив Дадонов (49). На жаль, донеччанам не вдалося утримати хитку перевагу. Крістіансен (58) кидком від синьої лінії перевів гру в овертайм, який переможця не виявив.

У серії післяматчевих кидків дався взнаки вищий індивідуальний клас гравців "Донбасу", а переможну шайбу у ворота "Ставангера" відправив Вацлав Недорост.

У суботу, 11 січня, "Донбас" проведе другий матч Суперфіналу. Суперником підопічних Андрія Назарова стане італійський "Асіаго". Початок матчу о 17:30 за київським часом.

Хокей. Суперфінал Континентального кубку. Руан (Франція). 10 січня

Донбас (Україна) - Ставангер Ойлерс (Норвегія) - 3:2 Б (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0)

Даль-Андерсен - повз

Зараз ви читаєте новину «"Донбас" переміг чемпіона Норвегії на старті Континентального кубка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua