пʼятниця, 29 листопада 2013 12:02

"Донбас" переміг "Нафтохімік" у серії булітів
7

28 листопада в рамках регулярного чемпіонату Континентальної хокейної ліги відбулися одинадцять матчів.

Донецький "Донбас" здобув четверту перемогу у домашній серії. У матчі проти нижньокамского "Нафтохіміка" підопічні Андрія Назарова у серії булітів вирвали перемогу з рахунком 2:1 Б.

Незважаючи на велику кількість небезпечних моментів, у першому періоді жодній із команд не вдалося розпечатати ворота суперників.

У другій двадцятихвилинці донеччани посилили тиск на ворота Далтона, вдвічі перекидали опонентів (13-6) і на 33-й хвилині зустрічі Євген Дадонов, зробивши прохід по правому флангу, зробив передачу на "п'ятак", звідки Вацлав Недорост відправив шайбу у ворота між щитків голкіпера. Мінімальна перевага донеччан протрималося до останньої хвилини заключної двадцятихвилинки, але гостям таки вдалося уникнути поразки. Нижньокамці використали свій шанс, замінивши воротаря на шостого польового гравця, і за 39 секунд до закінчення третього періоду зусиллями Федора Белякова кидком від синьої лінії зрівняли рахунок.

Овертайм переможця не виявив, а в серії булітів перемогу "Донбасу" приніс Максим Якуценя.

Нападник ХК "Донбас" Вацлав Недорост визнаний кращим гравцем у складі господарів майданчика. Протягом 19-ти хвилин і 7-ми секунд ігрового часу форвард завдав по воротах суперників 3 кидка, один з яких був точним. Також Недорост 15 разів ставав на точку для вкидання і виграв 8 дуелей з гравцями "Нафтохіміка" (53,3 %).

Таким чином, обидві команди продовжили свої серії до чотирьох матчів: "Донбас" - переможну, а "Нафтохімік" - безвиграшну.

За результатами ігрового дня у КХЛ в Західній конференції "Донбас", незважаючи на перемогу, опустився на шосте місце, набравши 53 очки в 31 матчі. Лідирує у конференції СКА (Санкт-Петербург), в активі якого 68 очок після 31 гри. На другій позиції московське "Динамо" (64 очки, 31 матч), на третє місце піднявся ЦСКА (59 очок, 33 матчі), обійшовши ризьке "Динамо" (59 очок, 31 матч).

У турнірній таблиці Східної конференції нижньокамський "Нафтохімік" займає 10-е місце (35 очок, 31 матч). Очолює конференцію казанський "Ак Барс" (65 очок, 32 матчі), випереджаючи "Барис" з Астани (62 очки, 31 матч) і магнітогорський "Металург" (57 очок, 30 матчів).

Лідерує у чемпіонаті СКА (Санкт-Петербург), на другому місці казанський "Ак Барс", на третє піднялося московське "Динамо". "Донбас", як і раніше, десятий.