неділя, 31 липня 2011 11:30

Українець став чемпіоном світу з боксу серед юніорів

Представники України завоювали 6 медалей на юніорському чемпіонаті світу з боксу, який завершився у столиці Казахстану.

Чемпіоном світу став Владислав Михайлов, якому не було рівних у ваговій категорії до 75 кг. Бронзовими призерами турніру стали: Дмитро Замотаєв (46 кг), Олександр Меленюк (48 кг), Віктор Петров (50 кг), Борис Каплін (54 кг), Арсен Аблаєв (57 кг).

Бокс. Юніори. Чемпіонат світу. Астана (Казахстан).

Юніори. Вагова категорія до 46 кг.

1. Клей Уатерман (Австралія)

2. Аль-Езірей Каррар Кадім Сам (Ірак)

3. Дмитро Замотаєв (України) і Георгіан Тудор (Румунія)

До 48 кг.

1. Асрор Вохідов (Таджикистан)

2. Владислав Красношеін (Росія)

3. Олександр Меленюк (Україна) і Михайло Квасюч (Румунія)

До 50 кг.

1. Пет Маккормак (Англія)

2. Навен Кумар (Індія)

3. Джабреіл Візірханов (Росія) і Віктор Петров (Україна)

До 54 кг.

1. Бегжан Кібіткаліев (Казахстан)

2. Норберт Херцег (Угорщина)

3. Артем Мелконян (Росія) і Борис Каплін (України)

До 57 кг.

1. Аліор Нораліев (Узбекистан)

2. Ін Пьо Хон (Південна Корея)

3. Арсен Аблаєв (Україна) і Сандіп Кумар (Індія)

До 75 кг.

1. Владислав Михайлов (Україна)

2. Омер Дінчер (Туреччина)

3. Дімітар Тілев (Німеччина) і Аскар Дуйсалі (Казахстан).

Зараз ви читаєте новину «Українець став чемпіоном світу з боксу серед юніорів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua