пʼятниця, 20 січня 2012 13:12

Спецтема: Кримінальна справа проти Кучми

Кучма непричетний до вбивства Гонгадзе - Апеляційний суд

Кучма непричетний до вбивства Гонгадзе - Апеляційний суд

Апеляційний суд Києва визнав законною скасування постанови про порушення кримінальної справи відносно другого президента України (1995-2005) Леоніда Кучми про його причетність до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Таке рішення колегія суддів Апеляційного суду оголосила в п'ятницю, розглянувши апеляцію прокуратури і потерпілої сторони на рішення Печерського районного суду міста Києва, яким скасовано постанову про порушення справи проти Кучми.

Колегія суддів оголосила резулятивну частину визначення. "Постанова Печерського районного суду Києва від 14 грудня, яким задоволено скаргу адвокатів Кучми і скасовано постанову про порушення кримінальної справи, залишити без змін", - йдеться в ухвалі суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скасування справи Кучми вибухонебезпечне - експерт

Таким чином, Апеляційний суд не задовольнив апеляцію прокуратури та потерпілої сторони, і залишив у силі рішення Печерського райсуду.

Як повідомлялося, кримінальну справу стосовно Кучми було порушено 21 березня 2011 року. Він звинувачувався в перевищенні влади і службових повноважень, що призвели згодом до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе (ч.3 ст.166 Кримінального кодексу в редакції 1960 р.). 13 грудня 2011 Печерський районний суд Києва визнав незаконним порушення кримінальної справи щодо Кучми і скасував відповідну постанову Генпрокуратури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закриття кримінальної справи проти Кучми - оборудка за великі гроші?

19 грудня Генеральна прокуратура України подала апеляцію на рішення Печерського районного суду Києва про скасування постанови про порушення кримінальної справи стосовно Кучми.

Зараз ви читаєте новину «Кучма непричетний до вбивства Гонгадзе - Апеляційний суд ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути